قوانین و مقررات

يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸

  1. وب سایت پیشاران تابع قوانین کلی جمهوری اسلامی ایران، وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی و مقررات کلی مربوط به کسب و کارهای آنلاین می‌باشد.
  2. وب سایت پیشاران تضمین می‌نماید تمامی کالاها و محصولاتی که ارائه می‌نماید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و همچنین تضمین می‌نماید کلیه محصولات اصل بوده و از شرکت‌های معتبر تولید کننده و توزیع کننده دارویی، آرایشی و بهداشتی تهیه شده است.
  3. تمامی کالاهای ارائه شده در وب سایت پیشاران دارای تاریخ تولید و انقضاء معتبر می‌باشد و هیچ کالای تاریخ گذشته‌ای در وب سایت به فروش نمی‌رسد.
  4. هیچ داروی مکملی که نیاز به تجویز پزشک، نسخه و یا نظارت دکتر داروساز داشته باشد توسط این وب سایت به فروش نمی‌رسد.
  5. توصیه و مشاوره‌های آنلاین وب سایت پیشاران با نظارت دکتر داروساز انجام می‌گیرد.
  6. به طور کلی قیمت گذاری محصولات در وب سایت پیشاران بر مبنای فاکتورهای رسمی شرکت‌های توزیع کننده می‌باشد و دائما در حال بررسی و بروز رسانی توسط تیم پشتیبانی وب سایت است و فقط طبق شرایط خاص از جمله جشنواره‌ها، فروش‌های ویژه و یا موارد خاص که توسط تیم مدیریت وب سایت تعیین می‌گردد، در بازه‌های زمانی مشخص به روی قیمت‌های مورد نظر تخفیف اعمال می‌گردد.
  7. وب سایت پیشاران متعهد به مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران خود می‌باشد. مشاوره و پیام‌های خصوص کاربران را محرمانه تلقی می‌کند و همچنین از آدرس و ایمیل یا شماره تلفن کاربران وب سایت صرفا جهت اطلاع رسانی اخبار و برنامه‌های وب سایت پیشاران، بنا به درخواست کاربران استفاده می‌نماید.
  8. پیام‌های کاربران، دیدگاه‌های شخصی ایشان می‌باشد و وب سایت پیشاران هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد، پیام‌های حاوی توهین یا مطالب غیراخلاقی و همچنین مخالف قوانین کلی جمهوری اسلامی ایران از وب سایت حذف می‌گردد.
  9. استفاده از محتوای وب سایت پیشاران شامل مقالات علمی، اطلاعات محصولات و غیره برای استفاده غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. از مطالب وب سایت خارج از رویه، غیرمجاز و قابل پیگیری قانونی می‌باشد.