روش‌های پرداخت

يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸

  • پرداخت اینترنتی:

برای این نوع از پرداخت، هنگام ثبت سفارش می‌توانید گزینه «پرداخت اینترنتی» را انتخاب کرده و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:
- شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک)
- رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
- CCV2 ( یک کد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)
- تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)
پس از پرداخت مبلغ سفارش، رسید پرداخت برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ، نشان داده خواهد شد.

  • کارت به کارت:

برای این نوع از پرداخت، هنگام ثبت سفارش می‌توانید گزینه «کارت به کارت» را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه شماره کارت پیشاران، برای شما نمایش داده می‌شود. با تایید این صفحه، سفارش شما در سیستم ذخیره خواهد شد و کد رهگیری سفارش برای شما نمایش داده می‌شود. شما بعد از انجام عملیات کارت به کارت، نسبت به پر کردن اطلاعات پرداخت خود به تفکیک شماره پیگیری پرداخت و مبلغ و تاریخ و ساعت از بخش ثبت اطلاعات پرداخت اقدام نمایید.

 

  • شرایط کنسل کردن سفارش و عودت وجه پرداختی:

در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود و خرید تکمیل گردد، در صورت کنسل نمودن سفارش تا ساعت 9:00 صبح روز بعد و قبل از دریافت کالا، وجه شما بدون کسر هزینه ارسال، تا 72 ساعت برای شما واریز خواهد شد.
اما در صورت کنسل کردن سفارش پس از ساعت 9:00 صبح روز بعد از قطعی شدن سفارش و قبل از دریافت کالا، وجه شما بعد از کسر هزینه ارسال، تا 72 ساعت برای شما واریز خواهد شد.
لازم به ذکر است وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می‌شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.